Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2012-03-12 20:34:06

Ichiro

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 15
Punktów :   

Sparing Ichiro vs Shadow

Nazwisko: Uchiha
Imię: Ichiro
Klan: Sarutobi
Wiek: 25
Wzrost/Waga: 198cm/85kg

Wioska:
Ranga: Nukenin S
Kekkei Genkai/Hijutsu/Szkoła: EMS


Natura Chakry: Katon, Suiton, Raiton(dzięki demonowi)

Plus/Minus Postaci:
Ukryta Wiadomość:
Chakra Motto/Nan Douka

Talent: Ninjutsu
__________________________________________________________

«Statystyki:»

Pkt. ogółem: 370

Ninjutsu: 80 (Ranga S)
°Elementarne: 100 (Ranga A)
Kekkei Genkai/Hijutsu: 100 (Ranga S)
Fuuinjutsu: 0  (Ranga D)
Genjutsu: 0  (Ranga C)
Taijutsu: 120  (Ranga C)
°Bukijutsu: 0 (Ranga E)


Opanowanie chakry: 280 + 100% chakry
_____________________________

Aspekty Fizyczne:

»Siła: 85
»Szybkość: 205
»Zręczność: 105
»Wytrzymałość: 85
»Precyzja: 25
_____________________________________________________________________

Techniki: 

Umiejętności Podstawowe:
Hien - 100%
Styl Szybki 100%
Sairento Kiringu - 100%
Ganjou Sutairu - 100%

Ninjutsu:
[ E ] Kai
[ E ] Henge no Jutsu
[ E ] Oiroke no Jutsu
[ E ] Nawanuke no Jutsu
[ E ] Bunshin no Jutsu
[ E ] Kawarimi no Jutsu

Taijutsu:
- Rariatto
- Erubō
- Raigyaku Suihei
- Raigā Bomu
- Konoha Senpū
- Konoha Gōriki Senpū
- Girochin Doroppu

Ninjutsu:
- Kage Bunshin no Jutsu - B
- Kuchiyouse: Rashomon - B
- Sanzengarasu no Jutsu - C
- Shunshin no Jutsu - C
- Hishou no Jutsu - A

Suiton:
- Kirigakure no Jutsu - D
- Suryodan no Jutsu (wodny smok)- B
- Suiton: Daikōdan no Jutsu - A
- Suiton: Bakusui Shōha  B
- Suiton: Suijinheki - B

Katon:
- Karyu Endan - B
- Gōka Mekkyaku - A
- Katon: Gōkakyū no Jutsu - C
- Katon: Hōsenka no Jutsu - C
- Katon: Karyūdan - C
- Katon: Endan - C

Raiton:
- Raiton no Yoroi - S
- Jigokuzuki: Yonhon Nukite - S
- Chidori - A
- Chidori Senbon - A

Kekkei Genkai (Eternal Mangenkyou Sharingan)
- Sussano - S
- Amaterasu - S
- Jikūkan Idō - S

Biju: Rokubi(6 ogonów), walka śluzem, Raiton opanowany, 20 pkt do Elementarnych i 100% opanowania demona
_____________________________________________________________________

Ukryta Wiadomość:
Ekwipunek:
- Wachlarz jak Madary
- Odami Katana
- 10x wybuchowa notka (przy sobie)
- 10x kunai (przy sobie)
- 50x Shurkien (przy sobie)

Ostatnio edytowany przez Ichiro (2012-03-14 20:49:42)

Offline

 

#2 2012-03-12 20:37:00

Shadow

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Nazwisko: Uzumaki   
Imię: Shadow
Klan: Uzumaki
Wiek: 28
Wzrost/Waga: 196cm/80kg

Wioska:
Ranga: Nukenin S
Kekkei Genkai/Hijutsu/Szkoła: Buttaigota


Natura Chakry:
Katon, Fuuton, Doton

Plus/Minus Postaci:
Ukryta Wiadomość:
Chakra Motto/Nan Douka

Talent: Ninjutsu
__________________________________________________________

«Statystyki:»

Pkt. ogółem: 350

Ninjutsu: 120 (Ranga S) - 5 pkt. za Sarutobi
°Elementarne: 100 (Ranga S)
Kekkei Genkai/Hijutsu: 100 (Ranga S)
Genjutsu: 30 (Ranga C)

Opanowanie chakry: 350
_____________________________

Aspekty Fizyczne:

»Siła: 5
»Szybkość: 5
»Zręczność: 5
»Wytrzymałość: 5
»Precyzja: 5
_____________________________________________________________________

Techniki: 

Umiejętności Podstawowe:
Hien - 100%

Ninjutsu:
[ E ] Kai
[ E ] Henge no Jutsu
[ E ] Oiroke no Jutsu
[ E ] Nawanuke no Jutsu
[ E ] Bunshin no Jutsu
[ E ] Kawarimi no Jutsu


Ninjutsu:
-Gokusa Maiso - A
-Sabaku Kyu - B
-Sabaku Soso - B
-Sabaku Fuyu - D
-Suna Shuriken - C
-Kusari Chakra - A
-Mugen Hoyo - A
-Rasengan - A
-Jibakujutsu - S
-Kuchiyose: Gomon Heya - A
-Shuriken Kage Bunshin no Jutsu - A
-Suna no tama - B
-Daisan no me - D
-Ryūsa Bakuryū - A

Fuuton:
-Futon: Shinkugyoku - B
-Futon: Kazekiri - S

Katon:
-Katon: Zukokku - B
-Katon: Goka Mekkyaku - A


Doton:
-Doton: Sando no Jutsu - S
-Doton: Chokeijugan no Jutsu - S
-Doton: Doro Hada - B
-Iwa no Yoroi - B
-Kōdō no Jutsu- D
-Mogura Tataki no Jutsu - C

Kekkei Genkai:
- Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu - A
Jinton: Jinton Ensui no Jutsu - S

Genjutsu :
-Magen: Jubaku Satsu - B
-Genjutsu Shibari - B

Biju - Shukaku - 1 ogon 100% opanowania, + 100% chakry

_____________________________________________________________________

Ukryta Wiadomość:
Ekwipunek:
- Gurda na plecach
- 500x wybuchowa notka (przy sobie)
- 10x wybuchowa notka (przy sobie)
- 10x kunai (przy sobie)
- 10x Shurkien (przy sobie)

Ostatnio edytowany przez Shadow (2012-03-15 15:14:27)

Offline

 

#3 2012-03-12 20:53:20

Ichiro

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Miejsce walki: Niewielka polana otoczona drzewami. Średnica polany - około 100metrów. W północnej jej części znajduje się staw głęboki na jakieś 7 metrów, średnicy 30metrów. Trawa jest nisko przystrzyżona, a na "arenie" owej brak większych kamieni. Drzewa to w dużym stopniu stare, dębowe kolosy wysokości ponad 12 metrów. Rzucają półcień na prawie cały obszar terenu. O wschodzie jedynie obszar około 10 metrów na zachodzie polany stoi w pełnym słońcu, o zachodzie - na odwrót. W południe cała polana skąpana jest w promieniach słońca.

Czas walki: Godziny poranne, około 8-9.

Warunki pogodowe: lekka wiaterek mogący najwyżej potargać włosy lub zerwać liście z drzew, słonecznie, bezchmurne niebo, nie zapowiada się na deszcz, czy inne opady.

*Podałem sytuację walczących, gdyż ty tego nie zrobiłeś, jeśli z którymś punktem się nie zgadzasz - napisz, poprawimy.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wczesne godziny poranne, a ja już gotów do wyjścia, czemu ?Hmmm, piękny dzień, czy to na spacerek na tej polance, czy to na mały sparing, tylko czy mój przeciwnik też uważa to tylko za sparing ? Tego się dowiem w czasie walki. I w sumie, po co ta walka ? Dla honoru, a może dla sławy, albo kto wie czemu ona służy, jednak ważne, że się odbędzie, ponieważ pomoże mi ona w dalszym rozwoju, o ile przeżyje hehe. Polana na której przyjdzie nam stoczyć tą walkę, wyglądała przepięknie. Duża polana, wysokie drzewa, które rzucają cień na większość terenu i stawik obok. Lekki wiaterek, i bezchmurne niebo, idealny dzień i pora na trening. Ciekawe jak silny jest mój przeciwnik, czy mam z nim jakiekolwiek szanse, czy może od razu kupić sobie trumnę ? Zresztą, co będę się tym teraz martwił, jak będzie tak będzie, przeżyję albo nie, wszystko zależy od nas dwóch. Po zobaczyłem prawdopodobnie mojego przeciwnika. Stał plecami do zbiornika wody, i wyraźnie na kogoś czekał, zapewne na mnie. Widać, że był skoncentrowany i gotów na walkę w każdej chwili. Nie wiedziałem czy podejść i się przywitać jak wychowany człowiek, czy może poczekać na rozwój sytuacji. Jednak po chwili namysłu, postanowiłem podejść do niego i się przedstawić. Jednocześnie byłem skoncentrowany i czujny, przygotowany na walkę w każdej chwili.
- Hej, jestem Ichiro. Miło mi cię poznać- po czym uśmiechnąłem się i czekałem na jego odpowiedź.

Offline

 

#4 2012-03-12 21:12:42

Shadow

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Pole sparingu mi odpowiada.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wstając o poranku, zjadłem śniadanie, dzień jak co dzień. Spoglądając przez okno zobaczyłem jaką piękną mamy dziś pogodę, od razu humor mi się poprawił. Tak rozmyślając chwilę, przypomniałem sobie nagle o dzisiejszym sparingu. Nie myśląc więcej, wrzuciłem na siebie strój, spakowałem potrzebny ekwipunek i ruszyłem w kierunku spotkania. Nie spieszyłem się zbytnio, wolnym krokiem z wiatrem we włosach, każdy krok przybliżał mnie do pojedynku. W moich myślach kłębiły się niezliczone myśli :
- Czy podołam wyzwaniu? - Czy, aby ten piękny dzień nie będzie moim ostatnim? Takie pytania, oraz wiele innych zaprzątały mi głowę, gdy nagle usłyszałem głośne burczenie w brzuchu, widocznie wcześniejsze śniadanie było zbyt skromne ! Tak więc po drodze wstąpiłem jeszcze do sklepu po kilka onigiri, które zjadłem w drodze na trening. Dobry smak kulek ryżowych rozwiał moje wątpliwości i teraz już pewny siebie mogłem ruszyć naprzeciw przeznaczeniu ! Dotarłem do miejsca spotkania, zobaczyłem pewien stawik przy którym od razu sobie przykucnąłem spoglądając w błękitną, spokojną wodę. Nagle zza pleców doszedł mnie głos nieznajomego, obróciłem się i od razu doszedłem do wniosku, że to z nim dane jest mi się dzisiaj zmierzyć. Tak więc odpowiedziałem na jego przywitanie :
- Witaj. Więc to ty będziesz dzisiaj moim przeciwnikiem?

Offline

 

#5 2012-03-12 21:39:36

Ichiro

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

- Tak, to ze mną będziesz się dziś mierzył. To będzie sparing, jednak chce, abyśmy obaj walczyli wszystkim co mamy, dosłownie wszystkim. Jeśli jednak  czasie tego spara któryś z nas zginie, to wygrany godnie pochowa przegranego ok ? Dobra, jak widzisz naszym polem walki, będzie ta polanka. Jej średnica to jakieś 100 metrów, mamy tam też stawik, jego głębokość to jakieś 7 metrów, zaś średnica to jakiś 30 metrów. Jak widzisz mamy tu też dużo drzew i cienia który rzucają. Pogoda wręcz idealna na małą potyczkę. Jeśli masz jakieś pytania, to wal śmiało, jestem gotów na każde pytanie, więc wal śmiało. I jeśli możesz, to podaj mi swoje imię, bo jeszcze go nie podałeś hehe. - po czym czekałem na to co powie. Widać było, że mężczyzna był troszkę starszy ode mnie, i nie byłem pewien zwycięstwa w tym pojedynku, po pierwsze nie znałem go i nigdy nie widziałem, więc czekam niecierpliwie. Ciekawe jakich techniki i umiejętności używa mężczyzna, ciekawe.

Ostatnio edytowany przez Ichiro (2012-03-12 21:40:17)

Offline

 

#6 2012-03-12 21:51:00

Shadow

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Po dokładnym wysłuchaniu Ichiro, odpowiedziałem :
-A no tak, wybacz moją nieuprzejmość. Nazywam się Uzumaki Shadow, miło mi Cię poznać. Zgadzam się na warunki pojedynku.
-Jednakże mam nadzieję, iż obaj wyjdziemy z tego żywi.
-To jak będzie, zaczynamy?
Po tych słowach oddaliłem się od Ichiro na odległość mniej więcej 10 metrów, czekając na reakcję mężczyzny. Ciekaw byłem jego umiejętności, ale również czułem dystans, albowiem nie znałem jego siły. Mogłem spodziewać się po nim wszystkiego. W tym momencie każda chwila wydawała się dłużyć w nieskończoność, a każdy szelest liści wydawał się ruchem przeciwnika.

Offline

 

#7 2012-03-12 22:24:06

Ichiro

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

- Dobrze, możemy zaczynać Shadow. - po czym Uzumaki odskoczył na jakieś 10 metrów. Na początek postanowiłem zacząć spokojnie. Chociaż miałem co do tego na początku wątpliwości, ponieważ nie znałem jego umiejętności, i chciałem zakończyć to jak najszybciej. Jednak nie znałem jego umiejętności, i kto wiem czy bym sobie poradził z tym mężczyzną. Ale zdecydowałem, że zacznę w miarę spokojnie i nie będę forsował tempa. Po chwili złożyłem pieczęci: Szczura > Tygrysa > Psa > Woła > Królik i Tygrysa, i użyłem techniki Katon: Hōsenka no Jutsu. I z moich ust wyleciało paręnaście ognistych pocisków(jakieś 12). Wiedziałem, że to może go zaskoczyć, lub może też tego uniknąć bez problemu, albo po prostu spokojnie uniknąć. Ale czemu by nie spróbować na początek ? Zawsze warto. Wiedziałem, że to wniesie trochę zamieszania do walki, więc wyrzuciłem na około siebie, kunaie z notkami Hirashin no Jutsu(jeden w drzewo z mojej prawej strony, jeden w drzewo z lewej, kolejny jakieś 5 metrów przed siebie, jeden w miejscu w którym stałem i jeden 5 metrów za siebię), te kunaie dawały mi duże pole manewru, i mogłem w każdej chwili zaskoczyć mojego przeciwnika, teleportując się z jednego miejsca na drugie, no chyba, że zna tą technikę i jej działanie, w co wątpię. Nie chcąc stać w miejscu, użyłem Hirashin no Jutsu i teleportowałem się do kunaia w drzewie po lewej stronie i rzuciłem stamtąd trzy shurikeny naładowane moją chakrę błyskawicy. Byłem ciekaw jak na to odpowie mój przeciwnik.

Ostatnio edytowany przez Ichiro (2012-03-12 22:29:32)

Offline

 

#8 2012-03-12 23:03:46

Shadow

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Widząc lecące w moją stronę kule ognia nie miałem zbyt dużo czasu na myślenie, jednakże nie umknęły mojej uwadze shurikeny, które nie były wycelowane we mnie. Nie miałem pewności dlaczego je wyrzucił, ale nie mogę odrzucać opcji, ze wyrzucił je jego klon, a sam się zamienił w jednego z nich. Ku mojemu zdziwieniu przeciwnik zniknął mi z oczu zaraz po wykonaniu techniki.
Wszystko jest możliwe, nie znam jego możliwości. - pomyślałem.
Tak więc aby uniknąć w razie czego ataku od tylu, użyłem Iwa no Yoroi, po czym szybko zastosowałem Futon: Shinkugyoku służące jako przeciwdziałanie na ogniste kule Ichiro. Moje powietrzne pociski powinny rozbić kule ognia. W trakcie kiedy wcześniej zastosowane defensywne jutsu wciąż było aktywne zacząłem rozglądać się na boki. Jednakże zbroja utrudniała trochę moje ruchy i były one powolne, gdy nagle usłyszałem świst wiatru. Zanim się zorientowałem shurikeny uderzyły w dolną część moich pleców. Zbroja zdołała zatrzymać większość obrażeń, ale najwidoczniej shurikeny były naładowane chakra, co wyraźnie odczułem. Nie ma rany otwartej, ale wytrąciło mnie to na chwilę z równowagi. Po chwili obróciłem się i spostrzegłem Ichiro. Nie zwlekając, szybkim ruchem sięgnąłem do ekwipunku po 4 kunaie z wybuchowymi papierami doń przyczepionymi i rzuciłem je w kierunku przeciwnika, oczekując na jego reakcje.

Offline

 

#9 2012-03-13 23:46:03

Ichiro

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

"Hmmmm, czyli jednak się wybronił z mojej kombinacji. Muszę przyznać, że jest niezły, mimo szybkości moich ataków, wybronił się technikami Fuutonu i Dotonu, na prawdę niezły jest. Nie dość, że się obronił przed moimi atakami, to jeszcze sam go wyprowadził, jest dobry bez wątpienia. Teraz rzucił kunaiami z notkami wybuchowymi, więc muszę ich jakoś uniknąć. Co prawda mam na to dużo sposobów, ale na który by się tu zdecydować ? To jest pytanie hehehe. Czy liczyć na własną szybkość, czy wspomóc się "tą" techniką ? Hmm, oto jest pytanie. Chociaż, tym razem zawierzę mojej pełnej szybkości i spróbuję zwykłego uniku." Po chwili użyłem swojej pełnej szybkości, i odskoczyłem/odbiegłem z linii ataku w prawy tył, i po chwili notki wybuchły, a ja nie zdążyłem na czas odskoczyć i odleciałem jakieś 10 metrów. Na szczęście nie miałem żadnych poważnych obrażeń, prócz lekkiego niedosłyszenia w lewym uchu. Po chwili wstałem, pogrzebałem w uchu, aby trochę złagodzić efekt huku notek. Pomyślałem szybko, złożyłem parę pieczęci, i użyłem techniki Katon: Karyudan, i z moich ust wyleciało parę pocisków ognia(6), które poszybowały w stronę Shadowa. Jednak nie chcąc poprzestać na tym, użyłem korzystając z zamieszania Kage Bunshin no Jutsu i stworzyłem jednego klona, który pobiegł w stronę Shadowa, i wyskoczył w górę jakieś 5 metrów przed nim na wysokość jakiś 6-7 metrów, i użył jednej z mojej technik Tai, Girochin Doroppu, (użytkownik wyskakuje w powietrze i kopie w dół, zadając obrażenia przeciwnikowi i dosłownie wgniatając go w ziemię). Zaś prawdziwy ja, stałem z tyłu i patrzyłem ja to wyjdzie ta moja kombinacja.

Offline

 

#10 2012-03-14 16:42:24

Shadow

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Po tym jak Ichiro uniknął kunai, widać było, że jego umiejętności są na wysokim poziomie i muszę mieć się na baczności bo nie wiadomo jakie techniki jeszcze trzyma w rękawie. Nagle znów użył w moim kierunku katona, który przysłonił mi widok, na dodatek lecących w moja stronę kul ognia, przeciwnik wyskoczył w górę i ma zamiar wykonać na mnie jakąś technikę, prawdopodobnie tai-jutsu. Ciężka sytuacja, atak od boku i od góry. Pomyślałem, że najlepiej będzie użyć Suna no tama, oraz Daisan no me, by ocenić pozycję przeciwnika. Tak też zrobiłem. Technika katonu, nie powinna przebić się przez obronę mojej kuli, a bezpośredni atak ichiro, napotka na moje kolce. Dodatkowo, żeby złapać go w potrzask, użyję Gokusa Maisō, nie ma szans, żeby przed tym uciekł spadając z góry. Technika ta pochłonie również wszystkie drzewa i różnego rodzaju inne podłoża, dzięki czemu nie będzie miał na czym stanąć, jeżeli złapię go w tę technikę, będzie to prawdopodobnie jego koniec. Jednakże ciekawy jestem czy da się tak łatwo pokonać. Jeżeli tak, to znak, iż nie był godnym mnie przeciwnikiem.

Offline

 

#11 2012-03-14 18:18:08

Ichiro

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

A jednak, świetnie wybronił się i przed Karyudanem i klonem, na prawdę jest dobry, lepszy niż myślałem. Świetnie poradził sobie z brakiem widoczności, choć tak na prawdę nie wiem w jaki sposób, ale wygląda na to, że używa piasku i do obrony i ataku, co może mi bardzo utrudnić sprawę. Wygląda na to, że będzie to trudna na dla mnie walka, jednak czy aż tak trudna abym przegrał ? To zobaczymy w czasie walki. I nagle poczułem i zobaczyłem, że wokoło niego i mnie, rozstąpiła się ziemia, jakby ruchome piaski mnie wciągały. Wiedziałem, że nie mam dużo czasu na reakcję na ten atak, więc szybko użyłem techniki Hishou no Jutsu, i szybko wyleciałem jakieś 10 metrów w górę, po czym nie chcąc czekać złożyłem kilka pieczęci i użyłem techniki, Katon: Karyuu Endan, i z moich ust wyleciał ogromny strumień ognia. Wiedziałem, że to wprowadzi trochę zamieszania na polu walki, i całkowicie zasłoni Shadowowi całe pole widzenia i zniszczy oko, dzięki któremu prawdopodobnie mnie widział.. Chcąc to wykorzystać, użyłem  kunaiów i wrzuciłem je do centrum wiru piachu, aby go unieruchomić i zatrzymać. Po czym czekałem na ruch mojego przeciwnika. Nie wiedziałem jaka będzie jego odpowiedź, i czego mogę się spodziewać, lecz jeśli będzie trzeba użyję całego mojego arsenału technik.

Offline

 

#12 2012-03-14 18:56:11

Shadow

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Nie sądziłem, że też zna technikę lotu. To trochę utrudnia sprawę i na pewno ciężej będzie go złapać. Widząc lecącą w kierunku mojej kuli kolejną technike katona, tym razem potężniejszą, nie byłem pewien czy mój piasek to wytrzyma. Lepiej nie ryzykować-pomyślałem. Lecz wnioskując po poprzednich atakach Ichiro, byłem gotowy na kolejną ofensywną technikę katonu. Tak więc kiedy mój przeciwnik ciągle sądzi, że znajduję się pod kopułą, ją używam techniki Kōdō no Jutsu i robię tunel pod ziemią, którym wydostaję na powierzchnie, za plecami Ichiro, tak, że mnie nie widzi. Co prawa on jest w powietrzu, a ja na ziemi, ale mu to ogranicza tez trochę pole manewru, bo w powietrzu nie porusza się tak szybko jak na ziemi. Tak więc przeprowadziłem atak zza pleców przeciwnika, wyrzuciłem 5 shurikenów naładowanych chakrą wiatru, po czym użyłem techniki Shuriken Kage Bunshin no Jutsu. Ciekaw jestem reakcji Ichiro jak tysiące shurikenów wbiją mu się w dupsko - pomyślałem ironicznie, po czym lekko się uśmiechnąłem sam do siebie.

Offline

 

#13 2012-03-14 20:01:07

Ichiro

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Hmmm, wygląda na to, że się udało i wygrałem. Nie był on godnym przeciwnikiem i szkoda było chyba mojego czasu na to, aby tu przychodzić. Kiedy już myślałem, że to koniec, spostrzegłem, że Shadow użył jakiejś dziwnej techniki chyba Dotonu, i wyskoczył zza mnie, i użył pewnego rodzaju Kage Bunshun no Jutsu, ale zamiast sklonować siebie, sklonował shurikena, którego wcześniej rzucił. W tym momencie, zdałem sobie sprawę, że go nie doceniłem i muszę teraz walczyć baczniej i nie dać się zaskoczyć, bo inaczej mogę skończyć marnie. Wiedziałem, że nie mam czasu, i tylko dzięki Sharinganowi moja percepcja jest niesamowita i muszę szybko zareagować, bo inaczej dupa blada. Wtedy nie czekając na nic, zdałem sobie sprawę z tego, że muszę w końcu użyć techniki Raiton no Yoroi. Po chwili całe moje ciało pokrywała zbroja z błyskawic. Po tym poczułem, że wszystkie shurikeny zatrzymały się na moje zbroi, co prawda obeszło się bez jakichkolwiek ran, to ich liczba spowodowała małe zachwianie, nic nie znaczące ale zawsze. Wraz z utworzeniem się prawie niezniszczalnej zbroi, wzrosła jeszcze wzrosła moja szybkość i refleks, który w połączeniu z Sharinganem, nie zaskoczy mnie już żaden atak i będę w stanie go uniknąć. W dodatku moja szybkość była prawie tak wielka, że mogła być porównywalna z teleportacją. Nie chcąc czekać na kolejny atak Shadowa, najpierw zszedłem szybko na ziemię i odbiłem się od niej z całej siły i użyłem pełnej szybkości, a można powiedzieć "teleportacji" i w sekundę-dwie, znalazłem się za przeciwnikiem i użyłem techniki Taijutsu, Raigyaku Suihei(użytkownik wykonuje proste pojedyncze przebicie. Pojedyncze przebicie było wystarczająco silne, aby przedrzeć się nawet przez niekompletne Susanoo). Wiedziałem, że przed tym atakiem raczej się nie obroni.

Ostatnio edytowany przez Ichiro (2012-03-14 20:42:09)

Offline

 

#14 2012-03-14 21:28:47

Shadow

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Byłem już gotowy na zwycięstwo, jednakże Ichiro użył jakiejś potężnej tarczy. Zaskoczyło mnie to, nie ma co. Z tego co widzę jego obrona jest równie mocna co ofensywa, jest na prawdę ciężkim przeciwnikiem. Tak więc widząc, że przeciwnik zlatuje na ziemie, od razu domyśliłem się, że szykuje się do szybkiej kontry. Nie byłem pewien czy tym razem użyje tai-jutsu czy nin-jutsu, ale nie mam czasu więc gdy Ichiro rzucił się do ataku, ja użyłem Mogura Tataki no Jutsu, co pozwoli mi się na szybkie zapadnięcie pod ziemię, po czym wyskoczę kawałek dalej(z pola widzenia przeciwnika, wygląda to tak jakbym po prostu rozpłynął się w powietrzu). Po tym jak wyłoniłem się nieco dalej, używam Ryūsa Bakuryū.  To powinno powstrzymać Ichiro przed chwilowym atakiem, jednakże nie oczekuje, że tą techniką mu coś wyrządzę. Nie znam go, ale już na tym etapie walki, potrafię stwierdzić, że jego umiejętności są na prawdę wysokie, a jego obrona niemalże nie do przebicia, co niestety idzie w parze z jego siłą i szybkością, nad którą mi niesamowicie ciężko nadążyć. Muszę spróbować go jakoś zmęczyć, bo na dłuższą metę jego szybkość będzie problemem.

Ostatnio edytowany przez Shadow (2012-03-15 15:30:11)

Offline

 

#15 2012-03-15 17:20:00

Ichiro

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Kiedy już myślałem, że to już będzie koniec naszej walki i mój cios ją zakończy, okazało się, że po prostu zniknął i wyłonił się parę metrów dalej. Wtedy myślałem, że to Shunshin no Jutsu, jednak znam ją i wiem, że z dymu pojawiamy się tylko po przemieszczaniu na dużych odległościach, zaś na krótkich, wygląda to jak teleportacja. Po drugie, za pomocą tej techniki nie uniknąłby mojego ciosu, więc musi to być jakaś kolejna technika ziemi. Jednak po chwili postrzegłem, że mam teraz większy problem, i to dosłownie. Nagle w moją stronę sunęła fala piachu. To była ogromna fala, która niszczyła wszystko wokoło. Wiedziałem, że będzie mi trudno się obronić przed nią, co prawda mam pewną technikę, która może się oprzeć tej fali, jednak nie mam pewności czy sama sobie poradzi. Nie chcąc marnować chakry, wyłączyłem zbroję z błyskawic.Jednak nie mam czasu o tym myśleć, więc użyję jej - po chwili szybko złożyłem pieczęć węża i wyplułem z ust ogromną falę wody. Nie wiedziałem czy da radę mnie obronić, więc wskoczyłem na nią i użyłem mojego wachlarza jako deski. Kiedy już nasze fale miały się zderzyć, wyskoczyłem z fali na jakieś 30 metrów od ziemi, i w powietrzu znów wykonałem technikę Katon: Karyu Endan w kierunku Shadowa. Wiedziałem, że znów mu to utrudni widoczność i nie będzie wiedział co się dzieję. Po tym postanowiłem zostać w powietrzu przy użyciu Hishou no Jutsu. Nie wiedziałem czy to pomoże, więc ciągle miałem w gotowości i wachlarz i technikę zbroi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wloz-mi-tu.pun.pl www.narutoninjagra.pun.pl www.narutogram.pun.pl www.teamusp.pun.pl www.stosunki.pun.pl