Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#16 2012-03-15 18:24:27

Shadow

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Wohoo, nie powiem, abym był zaskoczony jego kontrą, ale była efektywna, to muszę przyznać, nie lada serfer z niego. Znów ta technika? - pomyślałem widząc karyuu endan po raz enty. Do zablokowania ognia użyłem piasku, który posłałem zaraz w pogoń za Ichiro, żeby było tego mało użyłem także techniki Sabaku Ro, która powinna złapać go w pułapkę i zmiażdżyć, nawet jeżeli uda mu się przebić jakoś przez kopułę, piasek złapie jego ręce, bądź nogi w skutku czego użyję na nim Sabaku Sōsō by zmiażdżyć mu daną część ciała, mam nadzieję że to zadziała. Na wszelki wypadek umieszczę Trzecie Oko z tyłu aby uniknąć niespodziewanego ataku z zaskoku, nie żebym się spodziewał iż coś takiego zrobi, ale przy jego umiejętnościach to chyba nic mnie nie zaskoczy, są na prawdę wysokie, muszę mieć się na baczności. Na dodatek wyrzuciłem w kierunku Ichiro 3 shurikeny, po czym użyłem Shuriken Kage Bunshin no Jutsu, aby ograniczyć mu pole manewru. Jeżeli nie ma już żadnego asa w rękawie, to prawdopodobnie walka tu się zakończy, ale lepiej nie tracić czujności przy tak silnym przeciwniku.

Offline

 

#17 2012-03-15 22:38:35

Ichiro

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Hmmm, i znów się obronił, ale cóż, nie dziwi mi to, bo po raz drugi użyłem tej samej techniki, więc nie dziwne, że go tym nie zaskoczyłem. No trudno, muszę działać dalej, bo widzę, że chłop ma duże umiejętności, i łatwo nie będzie go pokonać. Jest chyba najsilniejszą osobą z jaką przyszło mi się w życiu mierzyć. Po chwili spostrzegłem, że Shadow atakuje mnie ogromną ilością piachu i tworzy wokoło mnie jakąś wielką kopułę z piachu, zaś za sobą trzecie oko. Wiedziałem, że jeśli mnie w nią złapię, to mogę mieć problem z ucieczką z tego czegoś. Jednak muszę szybko coś zrobić, i mam na to już pomysł. Po chwili kiedy już kopuła mnie wciągała i całkowicie mnie zasłoniła, tak aby Shadow mnie nie widział, użyłem Kage Bunshin no Jutsu i stworzyłem dwa klony. U jednego uaktywniłem Raiton no Yoroi i kazałem użyć Jigokuzuki: Yonhon Nukite w dwóch palcach, aby rozwalił kopułę, zaś drugiego zamieniłem w kunai. Kiedy pierwszy klon rozwalił kopułę, rzuciłem klonem, którego zamieniłem w kunai wprost na Shadowa. Klon miał wrócić do swojej normalnej formy jakieś 5 metrów przed Shadowem i użyć na nim Taijutsu, Rariatto. Ja zaś uznałem, że to najlepszy czas, aby użyć mojej techniki atutowej i w tym czasie użyłem sekretnej techniki mojego klanu, Jikūkan Idō i teleportowałem się wprost za trzecie oko Shadowa i wciągnąłem je do mojego wymiaru, za pomocą tej samej techniki. Wtedy od razu po tym zdematerializuje się i przy lądowaniu wrócę do normalnej postaci.

Ostatnio edytowany przez Ichiro (2012-03-15 23:06:04)

Offline

 

#18 2012-03-16 22:29:23

Shadow

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Widząc, iż mój kolejny atak zdał się na nic, ze złości ugryzłem się w wargę z której teraz leci trochę krwi. Nie mam pojęcia, jak przebić się przez jego obronę i niesamowitą szybkość. Mogę stosować jedynie ataki obszarowe na dużą skalę, albo zastosować technikę jintonu z ukrycia. Widząc spadającego w moim kierunku Ichiro, oraz lecącego kunaia, wiedziałem, że muszę szybko zareagować. Jednakże zaniepokoiło mnie to, że moje oko zostało wciągnięte to jakiegoś dziwnego wymiaru, również przez Ichiro. Oznaczałoby to, że lecący w moja stronę przeciwnika tak na prawdę jest klonem, a Ichiro posiada jakąś dziwną technikę w zanadrzu, która pozwala mu się teleportować i wchłaniać do innego wymiaru, na pewno przysporzy mi to później sporo problemów. Muszę być gotów na wszystko. Tak więc aby sparować lecącego w moją stronę kunaia, wypuściłem w jego stronę shurikena. Natomiast uniknięcie klona nie było zbyt trudne, po prostu odbiegłem parę metrów dalej na bezpieczną odległość, tak aby jego upadek nie był dla mnie zagrożeniem. Po przebiegnięciu kawałka używam Suna no Tama, po czym umieściłem Trzecie Oko trochę obok kopuły, tak aby znaleźć pozycję prawdziwego Ichiro. Oko służy również jako przynęta. Kiedy Ichiro użyje jakiegokolwiek ataku, ja użyję w jego kierunku gotową już do odpalenia technikę jintonu : Jinton: Jinton Ensui no Jutsu.

Offline

 

#19 2012-03-16 23:12:52

Ichiro

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Hmmmm, znów się chowa za tą kopułką i używa oczka, aby mnie obserwować, niczego się nie nauczył, niczego. Mogę go załatwić na różne sposoby. Mogę zaatakować Susano czy Amaterasu, albo teleportować się do niego i zabić z bliska, lub wciągnąć jak jego oczko do mojego wymiaru. Który by tu sposób wybrać, tak aby już nie miał szans się obronić hmmm ? Dobra, załatwię to szybciutko. Po chwili użyłem Sharingana, i zdematerializowałem się i wszedłem pod ziemię. Po czym pod nią przemieszczałem się i niespodziewanie dla Shadowa, pojawiłem się w kopule zaraz za nim. W tym momencie wiedziałem, że to już koniec walki i jedyne co muszę wybrać to sposób w jaki to zakończę. Jednak po chwili zastanowienia, postanowiłem nic mu nie robić, po prostu powiem, że koniec naszej walki i tyle. Po chwili stojąc już w normalnej postaci, powiedziałem do Shadowa:
- To koniec naszej potyczki Shadow. Przyznam, byłeś godnym przeciwnikiem i jednym z najsilniejszych może nawet najsilniejszy z jakimi mi przyszło się mierzyć. Niestety, to trochę za mało aby wygrać. Bez wątpienia posiadasz duże umiejętności, jednak twoje warunki i aspekty fizyczne, były trochę za małe. Fakt, twoje ataki obszarowe bardzo mi utrudniały bezpośrednią walkę, i użycie mojej jak już pewnie zauważyłeś, wielkiej szybkości w walce, lecz ta technika, której właśnie użyłem żeby się tu dostać, została stworzona do takich sytuacji. Nie użyłem moich wszystkich technik, właściwie tak szczerze mówiąc, to tych najsilniejszych, najlepszych nie musiałem używać, i wydaję mi się, że ty też swoich nie mogłeś użyć. Ale to już nie ważne, wygrałem i to koniec. Rozwijaj się, i kiedyś przyjdź po rewanż, a tymczasem koniec.

Offline

 

#20 2012-03-16 23:20:26

Shadow

0000FF

Zarejestrowany: 2012-03-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sparing Ichiro vs Shadow

Pojawienie się Ichiro zaraz za mną zaskoczyło mnie niemiłosiernie. Wiedziałem, że nie zdąrze zareagować i jest to dla mnie koniec walki, przegrałem, muszę się z tym pogodzić. Następnie obróciłem się i powiedziałem :
- Heh, tu mnie masz, gdyby to była prawdziwa walka pewnie już bym nie żył. Byłeś na prawdę dobrym przeciwnikiem, twoje umiejętności są na najwyższym poziomie, przegrałem i przyznaję się do tego, walka była na prawdę dobra i sądzę iż obydwoje wyciągniemy pozytywne wnioski i nauczyliśmy się czegoś od siebie.
Po tych słowach wyciągnąłem rękę do Ichiro na znak uznania, po czym obydwoje rozeszliśmy się w swoich kierunkach.
WALKA ZAKOŃCZONA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoninjagra.pun.pl www.narutogram.pun.pl www.stosunki.pun.pl www.teamusp.pun.pl www.wloz-mi-tu.pun.pl